PN - PT: 8:30 - 16:00
+48 (46) 814 49 64

Przesyłki paletowe

PRZESYŁKI PALETOWE

Realizujemy przesyłki paletowe krajowe i przesyłki paletowe międzynarodowe. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy. Korzystając z naszych usług nie musisz podpisywać żadnych umów – wysyłasz ile i kiedy chcesz. Dla stałych klientów oferujemy usługę Biznes gwarantującą jeszcze atrakcyjniejsze warunki cenowe.

FastPost Palety to obsługa przesyłek paletowych krajowych i zagranicznych o maksymalnej wadze 1200 kg brutto oraz wysokości do 240 cm.

Oferta - FastPostPalety

MASZ WYBÓR

Korzystając z FastPost Palety otrzymujesz możliwość porównywania cen wielu firm kurierskich i wyboru tej, która spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania. Z FastPost Palety możesz wysyłać przesyłki paletowe krajowe i przesyłki paletowe zagraniczne.

Twoją przesyłkę może odebrać a następnie dostarczyć pod wskazany adres kurier: DPD, DHL, Fedex, Poczty Polskiej, Raben, Pekaes, Geis. Z naszej strony możesz liczyć na stały kontakt oraz wsparcie w razie potrzeby.

TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ

Chcesz wysłać przesyłkę paletową? Nic prostszego!

  • Skorzystaj z porównywarki cenowej przesyłek paletowych FastPost Palety.

  • Wypełnij formularz – podaj niezbędne do wyceny informacje.

  • Wybierz przewoźnika i wykonaj zlecenie.

  • Przekaż przesyłkę kurierowi.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Swoje zlecenie możesz stale monitorować a w razie pytań skontaktować się z Biurem Obsługi FastPost Palety. Zapewniamy stały kontakt, wysoką jakość obsługi klienta oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji zlecenia obsługiwanego przez FastPost Palety.

ILE KOSZTUJE WYSŁANIE PRZESYŁKI PALETOWEJ?

Koszt wysłania przesyłki paletowej uzależniony jest od kilku czynników, w tym między innymi od jej wagi, rodzaju palety (Euro lub niestandardowa), adresu dostawy (krajowa lub międzynarodowa), dodatkowych opcji (ubezpieczenie, zwrot pobrania, zwrot dokumentów itp.) Koszt wysyłki każdej przesyłki paletowej poznasz korzystając z porównywarki cenowej. Wypełnij wymagane pola i wybierz najatrakcyjniejszą ofertę. Z FastPost Palety wysłanie nawet ciężkiej przesyłki nie jest trudne. Przekonaj się o tym już teraz.

WYSYŁKA PALET EURO I NIESTANDARDOWYCH