PN - PT: 8:30 - 16:00
+48 (46) 814 49 64

Przesyłki paletowe międzynarodowe

PRZESYŁKI PALETOWE MIĘDZYNARODOWE

Potrzebujesz wysłać przesyłkę paletową do innego kraju? Szukasz firmy, która zrealizuje Twoje zlecenie paletowe? Cenisz sobie wysoką jakość wykonywanych usług oraz spokój i profesjonalizm na każdy etapie zlecenia? Skorzystaj z oferty międzynarodowych wysyłek paletowych w FastPost Palety z gwarancją wysokiej jakości obsługi od pierwszych do ostatnich chwil realizacji zlecenia.

Oferta transport palet międzynarodowy

JAK NADAĆ MIĘDZYNARODOWĄ PRZESYŁKĘ PALETOWĄ?

Chcesz poznać cenę międzynarodowej przesyłki paletowej? Skorzystaj z formularza lub skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Podaj najważniejsze dane, w tym:

  • wagę i wymiary przesyłki,

  • kod nadawcy i odbiorcy,

  • wybrane opcje, np. wysokość ubezpieczenia, zwrot dokumentów, zwrot pobrania.

Wycena zagranicznych przesyłek paletowych odbywa się indywidualnie. Ofertę cenową otrzymasz najszybciej, jak to możliwe.

REALIZACJA ZAGRANICZNYCH PRZESYŁEK PALETOWYCH

Zlecenie na zagraniczne przesyłki paletowe uwzględnia realizację przesyłek palet standardowych i niestandardowych o maksymalnej wadze 1200 kg brutto oraz wysokości do 240 cm łącznie z paletą.

Czas realizacji zlecenia na zagraniczne przesyłki paletowe jest uzależniony od organizacji transportu liniowego. Oznacza to, że kurier zgłasza się po przesyłkę paletową od 1 do 3 dni roboczych od przyjęcia zlecenia. Czas dostawy przesyłki uzależniony jest od odległości miejsca docelowego oraz rodzaju dostawy. Przez cały czas trwania zlecenia możesz je monitorować. Dzięki temu posiadasz bieżące informacje i wgląd w przebieg realizacji zlecenia. Do Twojej dyspozycji jest również Biuro Obsługi Klienta FastPost Palety. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi klienta oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji zlecenia obsługiwanego przez FastPost Palety.

WYSYŁKA PALET EURO I NIESTANDARDOWYCH