PN - PT: 8:30 - 16:00
+48 (46) 814 49 64

Przesyłki paletowe krajowe

PRZESYŁKI PALETOWE KRAJOWE

Zastanawiasz się, jak wysłać przesyłkę paletową? Interesuje Cię jednorazowe zlecenie nadania przesyłki paletowej lub wręcz przeciwnie – szukasz stałej współpracy z firmą, która zadba o Twój spokój w trakcie realizacji zleceń na przesyłki paletowe? Postaw na FastPost Palety i wysyłaj przesyłki paletowe lokalne i krajowe korzystając z atrakcyjnych warunków i komfortowej obsługi klienta. Otrzymasz to wszystko w FastPost Palety.

Oferta - przesyłki krajowe FastPostPalety

MOŻLIWOŚĆ WYBORU

FastPost Palety daje Ci możliwość wyboru spośród wielu ofert kurierskich. Nasze zlecenia obsługują kurierzy takich firm jak: DPD, DHL, Fedex, Poczty Polskiej, Raben, Pekaes, Geis. Wybierając FastPost Palety otrzymujesz gwarancję kontaktu z naszych Biurem Obsługi Klienta, wysokiej jakości obsługi klienta oraz pełnego zaangażowania na każdym etapie realizacji zlecenia obsługiwanego przez FastPost Palety.

JAK ZAMÓWIĆ KURIERA PO PALETĘ?

Korzystając z FastPost Palety możesz wykonywać jednorazowe lub stałe zlecenia na przesyłki paletowe lokalne i krajowe. W ramach częstej współpracy oferujemy usługę Biznes gwarantującą atrakcyjne warunki cenowe.

Jak nadać przesyłkę paletową?

  • skorzystaj z porównywarki cenowej przesyłek paletowych FastPost Palety,

  • podaj niezbędne do wyceny informacje,

  • wybierz przewoźnika i wykonaj zlecenie,

  • przekaż przesyłkę kurierowi.

REALIZACJA ZLECEŃ

FastPost Palety realizuje zlecenia na przesyłki paletowe standardowe i niestandardowe o maksymalnej wadze 1200 kg brutto oraz wysokości do 240 cm. Z naszej usługi możesz skorzystać jednorazowo, bez podpisywania umowy lub stale, korzystając z usługi Biznes.

Koszt wysyłki paletowej poznasz korzystając z kalkulatora przesyłek paletowych FastPost Palety. Podaj najważniejsze dane, wykonaj zlecenie, wybierz opcje istotne dla Twojego zlecenia i przygotuj przesyłkę do jej odbioru w ustalonym terminie. Resztą zajmiemy się my. Swoją przesyłkę możesz monitorować a w razie potrzeby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta FastPost Palety.

WYSYŁKA PALET EURO I NIESTANDARDOWYCH