PN - PT: 8:30 - 16:00
+48 (46) 814 49 64

O NAS

O nas - FastPostPalety

KIM JESTEŚMY I JAK MOŻEMY CI POMÓC?

FastPost Palety to platforma umożliwiająca składanie zleceń na przesyłki paletowe krajowe i międzynarodowe. Pomożemy Ci dostarczyć przesyłkę paletową pod wskazany adres na terenie Polski i poza jej granicami. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi klienta oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji zlecenia obsługiwanego przez FastPost Palety.

REALIZACJA ZLECEŃ

Kiedy w 2010 roku zaczynaliśmy realizowanie przesyłek w swojej ofercie posiadaliśmy zaledwie jednego przewoźnika. Dziś wybór jest znacznie szerszy a nasze doświadczenie stało się na tyle ogromne i bogate, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Oferujemy wysyłanie przesyłek paletowych krajowych i międzynarodowych. Do Państwa użytku oddajemy porównywarkę cen przesyłek pozwalającą w szybki i łatwy sposób poznać oferty cenowe wiodących na rynku przewoźników. Gwarantujemy atrakcyjne ceny bez konieczności podpisywania umowy oraz deklarowania minimalnej ilości wysyłanych paczek.

NASZE SUKCESY

Każdego miesiąca obsługujemy setki paczek a sprawna realizacja każdego zlecenia stanowi o naszym sukcesie, który przekłada się na satysfakcję obsłużonych przez nas klientów.

Z przeprowadzonej w I połowie 2017 roku ankiety wynika, że 98% klientów FastPost poleciłoby nas klientom potencjalnie zainteresowanym przesyłkami.

Czujemy się odpowiedzialni za sprawną realizację zleceń na każdym ich etapie. Naszym atutem jest też terminowe zwracanie pobrań.

Oferta BIZNES dla stałych klientów.

Współpracując z nami stale możesz liczyć na jeszcze atrakcyjniejsze warunki cenowe.

Wysyłasz ile i kiedy chcesz.

Bez podpisywania umowy i zbędnych formalności. Swoje zlecenie możesz monitorować online.

Kompleksowość usług.

Decydując się na FastPost możesz wysyłać każdy rodzaj przesyłki – od listów po paczki lotnicze.

Wysoka jakość wykonywanych usług.

W cenie zlecenia obsługiwanego przez FastPost wysoka jakość obsługi klienta gratis.